Menu

Etkinlikler

ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI SAYIN AHMET ARSLAN ZİYARETİ

Vapur Donatanları ve Acenteleri  Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın ‘’Ahmet ARSLAN’ı'’ 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü makamında ziyaret etmiştir. Ziyarette Bakanlığımız Müsteşarı Sayın Suat Hayri AKA ve Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet Selçuk SERT’ te hazır bulunmuşlardır.  
 
Ziyarete, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Recep DÜZGİT, Başkan Yardımcımız Sayın Arif Kenan TÜRKANTOS, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sayın Emin EMİNOĞLU, Yönetim Kurulu Saymanımız Sayın Zeki Murat DENİZERİ, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Savaş ERCAN, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Henryk DROWNIAK, ve Dernek Müdürümüz Sayın Muhammet Ali ŞEYDA iştirak etmiştir. 

 

Samimi bir ortamda geçen söz konusu toplantıda; Denizcilik sektörünün sorunları, çözüm önerileri ve sektörün beklentileri görüşülmüş olup göreve geldiği günden beri Camiamıza gösterdiği yakın ilgi ve paylaşımcı yaklaşımları için Sayın Bakanımıza ve ekibine teşekkür edilmiştir.  • ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI SAYIN AHMET ARSLAN ZİYARETİ 1ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI SAYIN AHMET ARSLAN ZİYARETİ 2