Menu

Duyurular


Kadını Güçlendirme İlkeleri Duyurusu Hk.

SİRKÜLER NO: 23.1 / 0404-282 = 26/06/2012

 

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar Borsalar Birliğinden alınan, 13/06/2012 tarihli   Kadını Güçlendirme İlkeleri Duyurusu” konulu yazısı aşağıda sunulmaktadır.

 

Sayın Üyelerimizin bilgilerini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

 

 

Emin Eminoğlu

Genel Sekreter

 

 

Dağıtım:

İMEAK Deniz Ticaret Odası

Tüm üyelerimiz

 

Türkiye Sektör Meclislerinin Değerli Üyeleri,

 

İlgi: 30.04.2012 tarihli ve 0411/9940 sayılı yazımız.

 

İlgide kayıtlı yazımıza istinaden, Birleşmiş Milletler tarafından dünyaya ilan edilen “Kadını Güçlendirme İlkeleri”nin Odanız ve Borsanız üyelerine duyurularak, katılımlarının ve desteklerinin istenmesi talep edilmiştir.

 

Anılan ilkelerin daha geniş kitlelerce benimsenerek katılımın artırılması için çeşitli iletişim kanalları ile üyelerinize ikinci bir duyuru yapılmasının yararlı olacağı düşünülmektedir. 

 

Bu çerçevede, söz konusu ilkelerin elektronik ortamda geniş çaplı duyurulması ve tanıtılması amacıyla, Ek-2’de yer alan metin hazırlanmıştır. Birleşmiş Milletler tarafından başlatılan bu girişime destek vermek isteyen şirketlerin üst düzey temsilcilerinin Ek-3’te yer alan formu İngilizce doldurarak, en geç 28 Eylül 2012 tarihine kadar Birliğimize (e-posta: unwomen@tobb.org.tr, faks: (312) 218 22 09) iletmeleri beklenmektedir.

 

Ayrıca, konuya ilişkin dokümanlar Birliğimiz web sitesi ana sayfasında (http://www.tobb.org.tr/Sayfalar/AnaSayfa.aspx) yer alan bağlantıdan temin edilebilmektedir. Bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederim.

 

Ek 1: TOBB Başkanı Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Davet YazısıEk 2: Duyuru metni (3 sayfa)Ek 3: CEO imza formu

 

E-mail: unwomen@tobb.org.tr

Faks:  312 218 22 09

 

Saygılarımla,

Ayşe Çelebi Doğan