Menu

Duyurular


Davet Hk.

SİRKÜLER NO: 6.4 / 0405-293 = 16/06/2011

 

Değerli Üyeler,

 

Vapur Donatanları ve Acenteleri Topluluğu, tarihi varlık alanında 109 yıllık bir geçmişe sahip olarak görevini gururla sürdürmektedir. Bu görevi, kurulduğu tarihten itibaren çeşitli mekânlarda sürdürmüştür.

 

Derneğimiz, yüzüncü yılını idrakinden sonra, kendi öz mekânına sahip olma düşüncesini oluşturarak sizlerle paylaşmış ve onaylarınıza sunmuştur. Sizlerin de özümseyip benimsemesi sonucu tüm üyelerimizin çaba ve özverilerini harekete geçirerek  “Sonsuzluk Sürecinde Mekânla Bütünleşme Projesi”ni başlatmıştır.

 

Siz değerli üyelerimizin desteğiyle Yönetim Kurulumuz, büyük çaba ve uğraşılar sonucu Cihangir’de sonsuza dek sürecek bir mekân, bir eser meydana getirmiştir. Bu mekân, konferans salonuyla, toplantı salonlarıyla, kütüphane ve galerisiyle topluluğumuza yaraşır bir “denizcilik kültür merkezi” haline getirilmiştir.

 

Uzun ve sıkıntılı bir süreçten sonra, yasal prosedürleri de tamamlayarak siz değerli üyelerimizi,

 

23 Haziran 2011 Perşembe günü saat 17.00 – 21.00 arası

 

Mekânla Bütünleşme’ye

 

davet ediyoruz.

 

Binamızın açılışından sonra İstanbul Boğazı, Marmara Denizi, Tarihi Topkapı Sarayı ve Yarımda ile Üsküdar, Haydarpaşa ve Kadıköy’ü tüm dostlarımızla birlikte seyrederek sohbet edeceğiz. Cihangir’de gün batımını, Anadolu yakasında ışıl ışıl camlara yansıyan gurubu seyretmek için tüm üyelerimizi 23 Haziran Perşembe günü saat 17.00’de bu mutlu günümüze bekliyoruz.  

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

Yönetim Kurulu Adına

Ruhi Duman

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

Dağıtım: Tüm üyelerimiz