Menu

Önemli Duyurular


27. Olağan Genel Kurul Toplantı Seçim Sonuçları

SİRKÜLER NO: 6.2 /170-103 = 05/03/2024 


Sayın Üyemiz,


05 Mart 2024 Salı günü Dernek binamızın 3. katında yapmış olduğumuz 27. Dönem Olağan Genel Kurulu’nda siz değerli üyelerimizin güvenine layık olarak 2024 - 2027 döneminde Dernek Yönetim Kurulunda görev yapmak üzere;

Recep DÜZGİT

Kenan TURKANTOS

Emin EMİNOĞLU

Murat DENİZERİ

Henryk Antoni Jozef DROWNIAK

Ahmet Rifat KARAKİMSELİ

Cihangir İNANÇ

 

Olarak seçilmiş bulunmaktayız.

 

Değerli Üyemiz,

 05 Mart 2024 Salı günü yapmış olduğumuz bu Olağan Genel Kurul’umuza katılan siz değerli üyelerimize çok teşekkür ederiz.

122 yıllık geçmişe sahip Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği’nin Yönetim Kurulu’nda yer almanın ve bu ulvi göreve oybirliği ile layık görülmenin onur ve gururunu yaşamaktayız.

 Daha önceki dönemlerde olduğu gibi, bu dönemde de siz değerli üyelerimizin bizlerden beklentilerini, istek ve sıkıntılarının giderilmesi konusundaki taleplerini yerine getirirken, topluluğumuzun doğal hakları olan adalet ve eşitlik ilkelerinden ayrılmayacağımıza şüphe yoktur.

Tüm çalışmalarımızda siz değerli üyelerimizin her zaman olduğu gibi, bu dönemde de bize destek ve katkılarını esirgemeyeceğinden emin olduğumuzu bildirir saygılarımızı sunarız.

 

 

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

Yönetim Kurulu

 

 

 

 

NOT: 2021- 2024 dönemi Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu icraatlar 189 sayfalık "Faaliyet Raporumuzda’’ kitap şeklinde sizlere sunulmuştur. Faaliyet raporu ile bu dönemde yapılan iş ve mücadele, özet haline getirilmiş ve başlangıcından alınarak günümüzdeki durumu yansıtacak şekilde olması hedeflenmiştir.

Sayın Üyelerimizin bilgilerine rica ederiz.

 

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

 

 

 

Emin EMİNOĞLU

Genel Sekreter


 

 

 

Ekler :

Ek1: Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Onur Kurulu ve İstişare Kuruluna Seçilenler Listesi

EK2: 2021-2024 Faaliyet Raporu

Dağıtım: Tüm üyelerimiz