Menu

Önemli Duyurular


25. Olağan Genel Kurul Toplantı Seçim Sonuçları

SİRKÜLER NO: 6.2 / 291-245 = 06/04/2017

Sayın Üyemiz,

 

05 Nisan Çarşamba günü Sardunya Restaurant Fındıklı’da yapmış olduğumuz 25. Dönem Olağan Genel Kurulu’ nda siz değerli üyelerimizin güvenine layık olarak 2017 - 2020 döneminde Dernek Yönetim Kurulunda görev yapmak üzere;

 

DENİZERİ Murat

DROWNIAK Henryk

DÜZGİT Recep

EMİNOĞLU Emin

ERCAN Savaş

KARAKİMSELİ Rifat

TÜRKANTOS Kenan

 

Olarak seçilmiş bulunmaktayız.

 

Değerli Üyemiz,

 

05 Nisan 2017 Çarşamba akşamı yapmış olduğumuz bu Olağan Genel Kurul’ umuza katılan siz değerli üyelerimize çok teşekkür ederiz.

 

115 yıllık geçmişe sahip Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği’ nin Yönetim Kurulu’nda yer almanın ve bu ulvi göreve oybirliği ile layık görülmenin onur ve gururunu yaşamaktayız.

 

Daha önceki dönemlerde olduğu gibi, bu dönemde de siz değerli üyelerimizin bizlerden beklentilerini, istek ve sıkıntılarının giderilmesi konusundaki taleplerini yerine getirirken, topluluğumuzun doğal hakları olan adalet ve eşitlik ilkelerinden ayrılmayacağımıza şüphe yoktur.

 

Tüm çalışmalarımızda siz değerli üyelerimizin her zaman olduğu gibi, bu dönemde de bize destek ve katkılarını esirgemeyeceğinden emin olduğumuzu bildirir saygılarımızı sunarız.

 

 

VAPUR DONATANLARI VE ACENTELERİ DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

 

 

 NOT: 2014 - 2017 dönemi Yönetim Kurulu’muzun yapmış olduğu icraatlar 79 sayfalık "Faaliyet Raporu”muzda bir USB Bellek elektronik ortamda sizlere sunulmuştur. Faaliyet raporu ile bu dönemde yapılan iş ve mücadele, özet haline getirilmiş ve başlangıcından alınarak günümüzdeki durumu yansıtacak şekilde olması hedeflenmiştir.

 

Genel Kurulumuza katılamayan üyelerimize faaliyet raporumuz posta ile gönderilmektedir.

 

Ayrıca Görev Dağılımı ilk yapılacak olan Yönetim Kurulu Toplantı neticesinde duyurusu yapılacaktır.

 

 

Dağıtım: Tüm üyelerimiz

 

 

EK: Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Onur Kurulu ve İstişare Kuruluna seçilenler listesi