Menu

Etkinlikler

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği, Geleneksel Özlem Yemeği’nde Yüzyıllık Şansını Uğurladı....


Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği  Özlem Yemeği'nde üyeler bir kez daha bir araya geldiler.

28 Mayıs 2015 Perşembe günü Karaköy SARDUNYA Restaurant'da saat 19:00 da Kokteyl ile başlayan yemeğe üyelerimizin büyük bir ilgisi oldu. Yemek başlangıcında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Recep DÜZGİT misafirlere hoş geldiniz dileyerek konuşmasına başladı ve yaklaşık on yıl boyunca kesintisiz hizmet veren Dernek Müdireliği'nden ayrılan Sayın Neslihan BAŞARSLAN'a derneğimize, denizcilik sektörüne vermiş olduğu değerli, kıymetli katkıları ve emekleri için teşekkür ederek sözü Sayın Neslihan BAŞARSLAN'a bıraktı. 44 yıl boyunca kesintisiz denizcilik camiasında bulunduğu için çok mutlu olduğunu,Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği Ailesi'nin bir parçası olduğu için ve tüm dernek üyeleri, çalışanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte denizcilik sektörüne faydalı ve yararlı işlere imza attığı için çok memnun olduğunu ifade eden BAŞARSLAN herkesi selamlayarak konuşmayı Sayın Ruhi DUMAN 'a bıraktı. IMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin KALKAVAN ve Meclis Başkanı Sayın Cengiz KAPTANOĞLU' nun konuşmalarıyla devam etti.

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Sayın Neslihan BAŞARSLAN'a sektörümüze ve derneğimize vermiş olduğu tüm değerli emekleri ve olağanüstü başarılarından ötürü plaket sunuldu. Tüm Dernek üyelerimiz ve davetlilerimiz Sayın Neslihan BAŞARSLAN'ı ayakta alkışlayarak uğurladı.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Kenan TÜRKANTOS tekrar şu sözü söyledi: Derneği'mizin Yüzyıllık Şansı'nı uğurluyoruz...

Geç saatlere kadar devam eden geceye her zaman olduğu gibi bu defa da bir arada olmanın huzuru ve mutluluğu damgasını vurdu... 

FOTOGALERI