Menu

Etkinlikler

VAPUR DONATANLARI VE ACENTELERİ DERNEĞİ 24. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI SAMİMİ BİRLİKTELİK VE AHENK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ…


112 yaşındaki Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği, 24. Olağan Genel Kurul Toplantısını 21 Mayıs 2014 Çarşamba akşamı Fındıklı’ daki Sardunya Restaurant’ ta olağanüstü dinamizm ile samimi birliktelik ve ahenk içinde gerçekleştirdi..

Güzel bir akşamüzeri Boğazın eşsiz manzarası eşliğindeki kokteyl ile bir araya gelen üyeler hasret giderdikten sonra geçilen yemek salonunda Genel Kurul’ un açılışını Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Recep Düzgit yaptı.

Üyeleri, Atatürk ve silah arkadaşları, ebediyete intikal eden denizcilerimiz ve üyelerimiz ile 13 Mayıs günü Soma’ da meydana gelen yangın faciasında yaşamını yitiren madencilerimiz için bir dakikalık saygı duruşuna davet eden Recep Düzgit bilahare okunan İstiklal Marşının ardından Divan Heyetinin oluşmasını sağladı ve sözü divan başkanına bıraktı..

Divan Başkanlığına seçilen Emin Eminoğlu da gündem maddelerinin sırasıyla tamamlanmasını sağladı.
Oy birliği ile ibra edilen 2012 – 2014 dönemi Yönetim Kurulu üyeleri, yine oy birliği ile yeniden yönetime getirildi.
Recep Düzgit – Arif Kenan Türkantos – Emin Eminoğlu – Zeki Murat Denizeri – Andrea Vermez – Muhammet Ali Şeyda ve Savaş Ercan’ dan
 
oluşan yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, samimi bir sohbet ve ahenk içinde geçen gecede birçok üye kürsüye çıkarak beraber olmaktan duyduğu mutluluğu paylaştı, uzun uzun sohbetler yapıldı.. 

  Birlikte çekilen fotoğraf, başarılarla geçen yılların ardından mutluluğun tablosu oldu…