Menu

Etkinlikler

Gemi Acentelik Hizmetleri Ücret Tarifesine İlişkin Tebliğ

28 Şubat 2017 Salı günü "Gemi Acentelik Hizmetleri Ücret Tarifesine İlişkin Tebliğ" konulu Gemi Acenteliği Yenileme Semineri  Ziya Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda  düzenlenmiştir.  Denizcilik sektörüne büyük katkıları ve değerli emeği bulunan Sayın Neslihan BAŞARSLAN  tarife hakkında uygulamaya ilişkin ve dünya uygulamaları hakkında örnekler vererek  gemi acenteleri temsilcilerinin bulunduğu 100 kişilik katılımcı grubu ile değerli birikimlerini paylaşmıştır.  
                                                                                                                                                                      
Sayın BAŞARSLAN özellikle Gemi Acentelik Ücret Tarifesine uyulması gerektiğini vurgulamış, söz konusu tarifeye uyulmadığı takdirde  Bakanlığın yaptırımlar ve cezai yükümlülüklerin uygulandığını ifade ederek; daha önce gemi acentelerinin almış olduğu cezalar hakkında da sunumunda örnekler vermiştir. Sunumunun sonrasında katılımcıların sorularını da yanıtlamış ve ardından Dernek Başkanımız Sayın Recep DÜZGİT değerli katkılarından dolayı Sayın BAŞARSLAN 'a teşekkür belgesi takdim etmiştir.


Sayın Başraslan 'ın Gemi Acentelik Ücret Tarifesi'ne ilişkin Tebliğ ile ilgili sunumu için tıklayınız.  • Gemi Acentelik Hizmetleri Ücret Tarifesine  İlişkin Tebliğ 1