Menu

Etkinlikler

21 EKİM 2014 TARİHLİ ANKARA ZİYARETLERİ


Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Recep DÜZGİT ve Üyeleri, 21 Ekim 2014 Salı günü Ankara’ ya giderek Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Gümrük Bakanlığı’ nda bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.                                                                                                                                                                                                              

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarlığı ve Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü’ nde yapılan görev değişiklikleri dolayısı ile Müsteşar Yardımcısı Sayın Özkan POYRAZ, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Sayın Mehdi GÖNÜLALÇAK, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Naci KAYA,  Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hakan DURMAZ ziyaret edilerek Derneğin hayırlı olsun dilekleri sunuldu, aynı zamanda gemi acentelerinin sıkıntılarını çektiği konular hakkında bilgi verildi.

Aynı gün öğleden sonra Gümrükler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Burak Serkan YAŞAR ziyaret edilerek bu defa gemi acentelerinin gümrük idareleri ve gümrük işlemleri konularında bilgi alış verişinde bulunuldu.

Yapılan ziyaretler vesilesi ile Anıtkabir de ziyaret edilerek ATA’ nın huzuruna çıkılması ziyaretlere ayrı bir anlam kattı.